Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Vairo mechanizmo sistema


Strypo montavimas FEBI BILSTEIN 33078
20.11EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 80
ilgis [mm] 400
plotis [mm] 90
Svoris [kg] 1,43
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
Papildomas straipsnis / informacija 2 su savaime užsifiksuojančia veržle

Strypo montavimas TRW JRA541
18.95EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 2E0713491
OE numeriui 2E0713501
OE numeriui 90610481001
OE numeriui 90610481003
OE numeriui 90610551003
OE numeriui 9064600048
OE numeriui 9064600055
OE numeriui 9064600148
OE numeriui 9064600400
OE numeriui 9064600500
ilgis [mm] 380
stebėti techninius duomenis
sriegio matas 1 M16x1,5
sriegio matas 2 M18x1,5
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Traukės antgalis A.B.S. 230773
6.26EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 90
Svoris [kg] 0,439
sriegio dydis FM16X1.5 RHT
kūgio dydis [mm] 16,7
sriegio matas 2 MM14X1.5 RHT
porinis gaminio numeris 230773

Traukės antgalis DELPHI TA2461
8.83EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 110
plotis [mm] 40
aukštis [mm] 98
sriegio dydis M16x1.5
kūgio dydis [mm] 16,9
montavimo vieta priekinė ašis
sriegio tipas su dešininiu sriegiu

Traukės antgalis FEBI BILSTEIN 31273
9.56EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 109
Svoris [kg] 0,452
sriegio ilgis [mm] 29
Vidinio sriegio matmuo M16 x 1,5
Išorinio sriegio matmuo M14 x 1,5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
papildomas gaminys / papildoma informacija su poveržle

Traukės antgalis MONROE L10114
13.14EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,500
būtinas kiekis 2
vidinis sriegis [mm] 16x1,5
pakuotės ilgis [cm] 14,5
pakuotės plotis [cm] 9,5
pakuotės aukštis [cm] 5
sriegio tipas su dešininiu sriegiu

Traukės antgalis MOOG ME-ES-4953
16.68EurPerku
Pristatymas

skersmuo 1 [mm] 16,8
ilgis 1 [mm] 90
sriegio matas 1 M16X1.5
sriegio matas 2 M14X1.5
pakuotės ilgis [cm] 12,5
pakuotės plotis [cm] 9
pakuotės aukštis [cm] 8
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta išor.
forma tiesu
pakuotės tipas dėžė

Traukės antgalis NK 5033311
10.13EurPerku
Pristatymas

sriegio dydis M16x1,5
neto svoris [kg] 0,47

Traukės antgalis SIDEM 50737
13.26EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 90
sriegio dydis FM16X1,5R
kūgio dydis [mm] 16,8
sriegio matas 1 MM14X1,5R
montavimo vieta priekinė ašis

Traukės antgalis TRW JTE1062
9.19EurPerku
Pristatymas

vidinis sriegis [mm] M16x1,5
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Vairo gofruotoji membrana AUTOFREN SEINSA D9309C
8.83EurPerku
Pristatymas

aukštis [mm] 218
vidinis skersmuo 1 [mm] 16
vidinis skersmuo 2 [mm] 67
visas rinkinys
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė

Vairo pavara DRI 711521037
432.99EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 1500
įleidimo angos Ø [mm] 11
išleidimo angos Ø [mm] 11
vairo pavaros gamintojui ZF
įvado veleno aukštis [mm] 60
neto svoris [kg] 11,2
darbinis režimas hidraulinis
vairuotojo padėtis vairas kairėje
vairo pavaros tipas krumpliastiebinė pavara
Įėjimo svirties jungties tipas su išdrožomis

Vairo pavara TRUCKTEC AUTOMOTIVE 02.37.204
372.89EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 906 460 1700
darbinis režimas hidraulinis
vairuotojo padėtis vairas kairėje
vairo pavaros tipas krumpliastiebinė pavara

Vairo pavara TRW JRP1333
873.14EurPerku
Pristatymas

gamintojo apribojimas THYSSEN KRUPP
eiga [mm] 165
bendras ilgis [mm] 1500
Išorinis sriegis [mm] M16 x1,5
atsarginė dalis
įvado veleno skersmuo [mm] 11
darbinis režimas hidraulinis
vairuotojo padėtis vairas kairėje
transporto priemonės įranga transporto priemonėms su vairo stiprintuvu
vairo pavaros tipas krumpliastiebinė pavara
Įėjimo svirties jungties tipas su išdrožomis

Vairo sistemos hidraulinis siurblys TRW JPR772
154.51EurPerku
Pristatymas

gamintojo apribojimas KAYABA
slėgis [bar] 120
stebėti techninius duomenis
įleidimo / išleidimo angų skaičius 2
montavimo angų skaičius 2
atstumas nuo montavimo angų [mm] 80
Siurbimo vamzdžio jungties skersmuo [mm] 16
atstumas nuo adapterio iki siurblio [mm] 32
montavimo taškų skersmuo [mm] 8
atgalinio srauto jungties sriegio dydis M16x1,5
darbinis režimas hidraulinis

Vidinė vairo traukė A.B.S. 240496
6.48EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,88
sriegio matas 1 MM16X1.5 RHT
sriegio matas 2 MM18X1.5 RHT
ašies jungties ilgis [mm] 400
porinis gaminio numeris 240496

Vidinė vairo traukė DELPHI TA2462
10.73EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 416
plotis [mm] 43
aukštis [mm] 43
sriegio matas 1 M16x1.5
sriegio matas 2 M18x1.5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė

Vidinė vairo traukė FEBI BILSTEIN 30706
12.41EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 400
Svoris [kg] 0,978
Išorinio sriegio matmuo M16 x 1,5
Išorinio sriegio matmuo M18 x 1,5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė

Vidinė vairo traukė MOOG ME-AX-4874
12.98EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 416
skersmuo 1 [mm] 17,5
sriegio matas 1 M18X1.5
sriegio matas 2 M16X1.5
pakuotės ilgis [cm] 45
pakuotės plotis [cm] 5
pakuotės aukštis [cm] 5
montavimo vieta priekinė ašis
pakuotės tipas dėžė

Vidinė vairo traukė NK 5034789
10.97EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 394,5
sriegio matas 1 M16x1,5
neto svoris [kg] 0,96

Vidinė vairo traukė SIDEM 50116
13.05EurPerku
Pristatymas

sriegio dydis MM18X1,5R
tik kartu su NUT
sriegio matas 1 MM16X1,5R
ašies jungties ilgis [mm] 400
montavimo vieta priekinė ašis

Vidinė vairo traukė TRW JAR973
13.36EurPerku
Pristatymas

sriegio matas 1 M18x1,5
sriegio matas 2 M16x1,5
ašies jungties ilgis [mm] 380
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/21 Trečiadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/21 Trečiadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/22 Ketvirtadienį