Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
OE numeriui 30647076
aukštis [mm] 172
skersmuo 1 [mm] 56
skersmuo 2 [mm] 60
svoris [g] 58
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga guma
amortizatoriaus tipas dujų slėgis
amortizatoriaus dizainas pakabos statramstis
amortizatoriaus sistema monovamzdis
amortizatoriaus montavimo tipas apatinė kilpa
amortizatoriaus montavimo tipas viršutinis kaištis
skersmuo [mm] 52
ilgis 1 [mm] 573
ilgis 2 [mm] 392
stūmoklio koto skersmuo [mm] 22
montavimo vieta priekinė ašis
amortizatoriaus tipas dujų slėgis
amortizatoriaus dizainas pakabos statramstis
amortizatoriaus sistema dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus montavimo tipas viršutinis kaištis
amortizatoriaus montavimo tipas apatinė jungtis
ilgis [mm] 146
plotis [mm] 142
aukštis [mm] 28
Svoris [kg] 0,8
vidinis skersmuo [mm] 35
Išorinis skersmuo [mm] 87
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
Papildomas straipsnis / informacija 2 su rutuliniu guoliu
Svoris [kg] 0,62
vidinis skersmuo [mm] 16
nauja versija
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
Papildomas straipsnis / informacija 2 be rutulinio guolio
Svoris [kg] 1,000
pakuotės ilgis [cm] 20
pakuotės plotis [cm] 7,6
pakuotės aukštis [cm] 18,4
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
garantija 5 metų garantija
OE numeriui 30645252
OE numeriui 30647763
OE numeriui 30683637
OE numeriui 3546238
OE numeriui 8646713
OE numeriui 9461728
aukštis [mm] 53
būtinas kiekis 2
Išorinis skersmuo [mm] 143
centravimo skersmuo [mm] 16,5
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2 be rutulinio guolio
ilgis [mm] 390
Išorinis skersmuo [mm] 165
vielos skersmuo [mm] 15
montavimo vieta priekinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
ilgis [mm] 316
Išorinis skersmuo [mm] 140
vielos skersmuo [mm] 17
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
transporto priemonės įranga Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
transporto priemonės įranga Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo
ilgis [mm] 390
Svoris [kg] 3,95
parametras AC
Išorinis skersmuo [mm] 165
storis 1 [mm] 15,5
montavimo vieta priekinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
ilgis [mm] 316
Svoris [kg] 4,06
parametras F
storis 1 [mm] 17
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
ilgis [mm] 322
Svoris [kg] 3,72
parametras F
storis 1 [mm] 16
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
transporto priemonės įranga Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo