Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Amortizavimo sistema


Amortizatoriaus apsauginis dangtelis ORIGINAL IMPERIUM 32619
3.31EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 30647076
aukštis [mm] 172
skersmuo 1 [mm] 56
skersmuo 2 [mm] 60
svoris [g] 58
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga guma

Amortizatorius KAMOKA 20300060
32.90EurPerku
Pristatymas

amortizatoriaus tipas dujų slėgis
amortizatoriaus dizainas pakabos statramstis
amortizatoriaus sistema monovamzdis
amortizatoriaus montavimo tipas apatinė kilpa
amortizatoriaus montavimo tipas viršutinis kaištis

Amortizatorius TRW JGM1094T
62.96EurPerku
Pristatymas

skersmuo [mm] 52
ilgis 1 [mm] 573
ilgis 2 [mm] 392
stūmoklio koto skersmuo [mm] 22
montavimo vieta priekinė ašis
amortizatoriaus tipas dujų slėgis
amortizatoriaus dizainas pakabos statramstis
amortizatoriaus sistema dvigubas vamzdelis
amortizatoriaus montavimo tipas viršutinis kaištis
amortizatoriaus montavimo tipas apatinė jungtis

Pakabos statramsčio atraminis guolis FEBI BILSTEIN 18481
22.45EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 146
plotis [mm] 142
aukštis [mm] 28
Svoris [kg] 0,8
vidinis skersmuo [mm] 35
Išorinis skersmuo [mm] 87
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
Papildomas straipsnis / informacija 2 su rutuliniu guoliu

Pakabos statramsčio atraminis guolis FEBI BILSTEIN 31387
12.73EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,62
vidinis skersmuo [mm] 16
nauja versija
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
Papildomas straipsnis / informacija 2 be rutulinio guolio

Pakabos statramsčio atraminis guolis MONROE MK159
29.41EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 1,000
pakuotės ilgis [cm] 20
pakuotės plotis [cm] 7,6
pakuotės aukštis [cm] 18,4
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
garantija 5 metų garantija

Pakabos statramsčio atraminis guolis SKF VKDC 35627
78.79EurPerku
Pristatymas

kiekis pagal ašį 2

Pakabos statramsčio atraminis guolis TRW JSB133
13.32EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 30645252
OE numeriui 30647763
OE numeriui 30683637
OE numeriui 3546238
OE numeriui 8646713
OE numeriui 9461728
aukštis [mm] 53
būtinas kiekis 2
Išorinis skersmuo [mm] 143
centravimo skersmuo [mm] 16,5
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
Papildomas straipsnis / informacija 2 be rutulinio guolio

Pakabos statramsčio rem. komplektas KAMOKA 209116
20.29EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta priekinė ašis

Pakabos statramsčio rem. komplektas KYB SM5475
28.22EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta priekinė ašis

Spyruoklė KAMOKA 2110318
25.84EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 390
Išorinis skersmuo [mm] 165
vielos skersmuo [mm] 15
montavimo vieta priekinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė

Spyruoklė KAMOKA 2120273
23.45EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 316
Išorinis skersmuo [mm] 140
vielos skersmuo [mm] 17
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
transporto priemonės įranga Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo

Spyruoklė KILEN 66029
39.97EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
transporto priemonės įranga Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo

Spyruoklė KILEN 66032
40.38EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė

Spyruoklė KYB RC3464
43.14EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 390
Svoris [kg] 3,95
parametras AC
Išorinis skersmuo [mm] 165
storis 1 [mm] 15,5
montavimo vieta priekinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė

Spyruoklė KYB RG6799
37.01EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 316
Svoris [kg] 4,06
parametras F
storis 1 [mm] 17
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė

Spyruoklė KYB RG6800
38.18EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 322
Svoris [kg] 3,72
parametras F
storis 1 [mm] 16
montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė

Spyruoklė LESJÖFORS 4095840
46.79EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta priekinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė

Spyruoklė LESJÖFORS 4295849
37.75EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta galinė ašis
spyruoklės forma sraigtinė spiralė
transporto priemonės įranga Transporto priemonėms be važiavimo aukščio reguliavimo



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/21 Trečiadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/21 Trečiadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/22 Ketvirtadienį