Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Išmetimo valdymo slėgio keitiklis PIERBURG 7.00607.02.0
47.14EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.-pneumat.
Papildomas straipsnis / informacija 2 su filtru

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 007.810
10.10EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 55212341
OE numeriui 55216672
OE numeriui 55221160
OE numeriui 55225439
OE numeriui 55231037
OE numeriui 55237520
OE numeriui 799171-0001
OE numeriui 799171-0002
OE numeriui 799171-5001S
OE numeriui 799171-5002S
OE numeriui 8 60 164
OE numeriui 8 60 259
OE numeriui 8 60 345
OE numeriui 93195857
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 006 054
88.63EurPerku
Pristatymas

temperatūros riba nuo [°C] -40
Temperatūros sritis iki [°C] 130
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60198
153.23EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 5435-970-0027



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį