Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
OE numeriui 1094575
OE numeriui 1131931
OE numeriui 1203083
OE numeriui 1207990
OE numeriui 1211269
OE numeriui 1212163
OE numeriui 1212579
OE numeriui 1314620
OE numeriui 1351396
OE numeriui 1520781
OE numeriui 706499-0001
OE numeriui 706499-0002
OE numeriui 706499-5004S
OE numeriui 802419-5006S
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais
alternatyvus remonto komplektas KT130010E
įkrovimo tipas išmetimo turbokompresorius
ilgis [mm] 125
Svoris [kg] 0,120
vidinis skersmuo [mm] 50
montavimo vieta tarpinis suslėgto oro aušintuvas
montavimo vieta kairė
montavimo vieta dešinė
turbokompresoriaus laidas vamzdynas už tarpinio suslėgto oro aušintuvo
turbokompresoriaus laidas tarpinis suslėgto oro aušintuvas už vamzdyno
ilgis [mm] 340
Svoris [kg] 0,820
vidinis skersmuo 1 [mm] 75
vidinis skersmuo 2 [mm] 57
vidinis skersmuo 3 [mm] 20
medžiaga guma
Papildomas straipsnis / informacija 2 su spaustukais
įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 6
korpuso spalva juoda
lizdo tipas vyr.
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras