Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 733.870
28.33EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 1094575
OE numeriui 1131931
OE numeriui 1203083
OE numeriui 1207990
OE numeriui 1211269
OE numeriui 1212163
OE numeriui 1212579
OE numeriui 1314620
OE numeriui 1351396
OE numeriui 1520781
OE numeriui 706499-0001
OE numeriui 706499-0002
OE numeriui 706499-5004S
OE numeriui 802419-5006S
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus montavimo komplektas FA1 KT130010
31.47EurPerku
Pristatymas

alternatyvus remonto komplektas KT130010E
įkrovimo tipas išmetimo turbokompresorius

Kompresoriaus montavimo komplektas VICTOR REINZ 04-10056-01
33.41EurPerku
Pristatymas

tik kartu su 70-41369-00

Kompresoriaus padavimo žarna FEBI BILSTEIN 46490
22.36EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 125
Svoris [kg] 0,120
vidinis skersmuo [mm] 50
montavimo vieta tarpinis suslėgto oro aušintuvas
montavimo vieta kairė
montavimo vieta dešinė
turbokompresoriaus laidas vamzdynas už tarpinio suslėgto oro aušintuvo
turbokompresoriaus laidas tarpinis suslėgto oro aušintuvas už vamzdyno

Kompresoriaus padavimo žarna SASIC 3356037
13.83EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 1139450

Oro filtro įsiurbimo vamzdis FEBI BILSTEIN 46493
31.27EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 340
Svoris [kg] 0,820
vidinis skersmuo 1 [mm] 75
vidinis skersmuo 2 [mm] 57
vidinis skersmuo 3 [mm] 20
medžiaga guma
Papildomas straipsnis / informacija 2 su spaustukais

Oro masės jutiklis BREMI 30036
64.83EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 6

Oro masės jutiklis DELPHI AF10256-12B1
65.83EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 6
korpuso spalva juoda
lizdo tipas vyr.
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis HITACHI 135084
152.47EurPerku
Pristatymas

garantija 5 metų garantija

Oro masės jutiklis MAXGEAR 51-0119
48.02EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12

Oro masės jutiklis PIERBURG 7.22184.20.0
95.62EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60027
136.09EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 713517



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/21 Trečiadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/21 Trečiadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/22 Ketvirtadienį