Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Droselio korpusas MAGNETI MARELLI 802009105203
221.96EurPerku
Pristatymas

darbinis režimas elektr.

Droselio korpusas MEAT & DORIA 89217
167.59EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 51785231

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 716.760
13.20EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 08 60 081
OE numeriui 5435970-0015
OE numeriui 5435980-0015
OE numeriui 5435988-0015
OE numeriui 5435990-0015
OE numeriui 55197838
OE numeriui 55198317
OE numeriui 58 60 020
OE numeriui 71789039
OE numeriui 8 60 081
OE numeriui 8 60 127
OE numeriui 93 184 183
OE numeriui 93 189 317
OE numeriui 93184183
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus montavimo komplektas FA1 KT330005
13.36EurPerku
Pristatymas

alternatyvus remonto komplektas KT330005E

Kompresoriaus padavimo žarna BORG & BECK BTH1029
21.70EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 460
vidinis skersmuo 1 [mm] 47
vidinis skersmuo 2 [mm] 32
montavimo vieta galinis
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
spalva juoda
medžiaga PE (polietilenas)
Papildomas straipsnis / informacija 2 be žarnos spaustuko
turbokompresoriaus laidas karšta pusė
turbokompresoriaus laidas turbokompresorius už vamzdyno

Kompresoriaus padavimo žarna BUGIAD 88644
44.92EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 1607045880
OE numeriui 51848880
vidinis skersmuo 1 [mm] 38
vidinis skersmuo 2 [mm] 70

Kompresoriaus padavimo žarna BUGIAD 88665
15.24EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 51810863
ilgis [mm] 213
Išorinis skersmuo [mm] 56
montavimo vieta tarpinis suslėgto oro aušintuvas
montavimo vieta kairė

Kompresoriaus padavimo žarna BUGIAD 88773
29.46EurPerku
Pristatymas

Įrangos lygis Reparaturlösung
OE numeriui 51810956
ilgis [mm] 433
Išorinis skersmuo 1 [mm] 54
Išorinis skersmuo 2 [mm] 60
montavimo vieta tarpinis suslėgto oro aušintuvas
montavimo vieta kairė

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30752
68.05EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 131
tinklo gylis [mm] 52
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 980
75.94EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 006 054
88.63EurPerku
Pristatymas

temperatūros riba nuo [°C] -40
Temperatūros sritis iki [°C] 130
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis PIERBURG 7.22184.77.0
77.25EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
ilgis [mm] 96
Kištukinių kontaktų skaičius 4
įleidimo angos Ø [mm] 70
išleidimo angos Ø [mm] 70
darbinis režimas elektr.

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60049
134.18EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 54359700014

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60198
153.23EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 5435-970-0027



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį