Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Pakabos dalys


Prikabinimo svirtis FEBI BILSTEIN 38585
132.54EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 1013
Svoris [kg] 3,35
stabilizatoriaus skersmuo [mm] 20
montavimo vieta priekinė ašis
papildomas gaminys / papildoma informacija su guminiais guoliais

Rato guolio komplektas A.B.S. 200042
33.06EurPerku
Pristatymas

žiedų angų skaičius 4
Svoris [kg] 1,79
sriegio dydis M12 x 1,25
krumplių skaičius, ABS žiedas 96
angos apskritimo skersmuo [mm] 98
1 plotis [mm] 62
Išorinis skersmuo 1 [mm] 117
vidinis skersmuo 1 [mm] 30
Papildomas straipsnis / informacija 2 su integruotu jutiklio žiedu

Rato guolio komplektas DENCKERMANN W413309
18.62EurPerku
Pristatymas

žiedų angų skaičius 4
jungės Ø [mm] 117
Papildomas straipsnis / informacija 2 su integruotu ABS jutikliu

Rato guolio komplektas FAG 713 6064 00
24.81EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 37
vidinis skersmuo [mm] 37
Išorinis skersmuo [mm] 72
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę

Rato guolio komplektas FAG 713 6907 10
38.88EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 61,1
vidinis skersmuo [mm] 30
Išorinis skersmuo [mm] 117
stabdymas / važiavimo dinamika transporto priemonėms su ASB
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę

Rato guolio komplektas NK 762325
30.50EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 63
vidinis skersmuo [mm] 30
Išorinis skersmuo [mm] 117
neto svoris [kg] 1,58

Rato guolio komplektas SKF VKBA 3540
31.56EurPerku
Pristatymas

žiedų angų skaičius 4
jungės Ø [mm] 117
Papildomas straipsnis / informacija 2 su integruotu ABS jutikliu

Rato guolio komplektas SKF VKBA 6540
24.08EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 37
vidinis skersmuo [mm] 37
Išorinis skersmuo [mm] 72
Papildomas straipsnis / informacija 2 su integruotu ABS jutikliu

Rato guolio komplektas SNR R158.43
24.18EurPerku
Pristatymas

užveržimo sukimo momentas [Nm] 280
1 plotis [mm] 37
Išorinis skersmuo 1 [mm] 72
vidinis skersmuo 1 [mm] 36
Papildomas straipsnis / informacija 2 su integruotu jutiklio žiedu

Rato guolio komplektas SNR R158.46
33.88EurPerku
Pristatymas

angų skaičius 4
užveržimo sukimo momentas [Nm] 280
Kištukinių kontaktų skaičius 48
1 plotis [mm] 61
Išorinis skersmuo 1 [mm] 117
vidinis skersmuo 1 [mm] 30
Papildomas straipsnis / informacija 2 su integruotu jutiklio žiedu

Rato stebulė FEBI BILSTEIN 40233
21.08EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 72
Svoris [kg] 1,6
Išorinis skersmuo [mm] 37
Išorinis skersmuo [mm] 59
angų skaičius 4
angos apskritimo skersmuo [mm] 98
Papildomas straipsnis / informacija 2 be rato guolio

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 19341
0.90EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 48,5
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 22
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 22
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,25
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 46651
0.96EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 48,5
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 22
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 22
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,25
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F

Šarnyro stabilizatorius DELPHI TC1133
6.26EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 290
plotis [mm] 36
aukštis [mm] 60
sriegio dydis M10x1.5
sriegio matas 1 M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 19469
7.73EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 287
Svoris [kg] 0,380
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,25
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
medžiaga plienas
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
Papildomas straipsnis / informacija 2 su savaime užsifiksuojančia veržle

Šarnyro stabilizatorius Metalcaucho 05634
6.17EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 290
Svoris [kg] 0,380
montavimo vieta priekinė ašis, kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius MOOG FI-LS-2371
10.05EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 290
skersmuo 3 [mm] 9
sriegio matas 1 M10X1.5
sriegio matas 2 M10x1.5
pakuotės ilgis [cm] 34,5
pakuotės plotis [cm] 8,5
pakuotės aukštis [cm] 6,5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
sriegio tipas su dešininiu sriegiu
pakuotės tipas dėžė

Šarnyro stabilizatorius SIDEM 19064
8.82EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 287
sriegio matas 1 MM10X1,5R
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta išor.
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Stebulės laikiklio įvorė DELPHI TD912W
7.79EurPerku
Pristatymas

kiekis 1
1 plotis [mm] 52
Išorinis skersmuo 1 [mm] 54
vidinis skersmuo 1 [mm] 12

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė DELPHI TD1113W
6.53EurPerku
Pristatymas

Išorinis skersmuo 1 [mm] 61
vidinis skersmuo 1 [mm] 14
storis 1 [mm] 52

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė FEBI BILSTEIN 19472
3.91EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 53
Svoris [kg] 0,106
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 34
Išorinis skersmuo [mm] 37
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė FEBI BILSTEIN 19473
6.88EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 52
Svoris [kg] 0,153
vidinis skersmuo [mm] 15
Išorinis skersmuo [mm] 61
stebėti paslaugos informaciją
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta galinis
montavimo vieta apatinis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė FEBI BILSTEIN 40177
7.01EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 60,7
Svoris [kg] 0,13
vidinis skersmuo [mm] 14,5
Išorinis skersmuo [mm] 52
stebėti paslaugos informaciją
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta galinis
montavimo vieta apatinis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė SIDEM 819660
7.86EurPerku
Pristatymas

aukštis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 14,4
Išorinis skersmuo [mm] 60,7
montavimo vieta galinis
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė TRW JBU796
5.13EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 50709579
OE numeriui 50709580
OE numeriui 50710620
OE numeriui 50710621
OE numeriui 51857021
OE numeriui 51857022
kiekis pagal ašį 2
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Vikšro valdymo svirtis A.B.S. 211206
43.63EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 3,812
kūgio dydis [mm] 17
porinis gaminio numeris 211207
medžiaga plieno liejinys
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle

Vikšro valdymo svirtis A.B.S. 211207
43.63EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 3,812
kūgio dydis [mm] 17
porinis gaminio numeris 211206
medžiaga plieno liejinys
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle

Vikšro valdymo svirtis DELPHI TC2351
43.66EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 490
plotis [mm] 260
aukštis [mm] 75
porinis gaminio numeris TC2352
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle

Vikšro valdymo svirtis DELPHI TC2352
41.90EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 490
plotis [mm] 260
aukštis [mm] 75
porinis gaminio numeris TC2351
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 34759
42.85EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 4,0
stebėti paslaugos informaciją
porinis gaminio numeris 34760
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta apatinis
medžiaga plieno liejinys
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 34760
45.94EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 4,0
stebėti paslaugos informaciją
porinis gaminio numeris 181023
porinis gaminio numeris 34759
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta apatinis
medžiaga plieno liejinys
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 40710
46.19EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 4,2
porinis gaminio numeris 40711
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta apatinis
medžiaga plieno liejinys
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su veržle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtų komplektu

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 40711
46.19EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 4,2
porinis gaminio numeris 40710
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta apatinis
medžiaga plieno liejinys
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su veržle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtų komplektu

Vikšro valdymo svirtis MONROE L15564
60.11EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 4,000
būtinas kiekis 1
porinis gaminio numeris L15563
pakuotės ilgis [cm] 44
pakuotės plotis [cm] 36
pakuotės aukštis [cm] 11
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis NK 5012369
39.85EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5012370
neto svoris [kg] 3,89
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis

Vikšro valdymo svirtis NK 5012370
39.85EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5012369
neto svoris [kg] 3,76
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis

Vikšro valdymo svirtis SIDEM 19070
47.72EurPerku
Pristatymas

kūgio dydis [mm] 17
tik kartu su Ball joint
porinis gaminio numeris 19071
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta apatinis
medžiaga ketus
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
strypas / statramstis stūmimo trauklė

Vikšro valdymo svirtis SIDEM 19071
47.72EurPerku
Pristatymas

kūgio dydis [mm] 17
tik kartu su Ball joint
porinis gaminio numeris 19070
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta apatinis
medžiaga ketus
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
strypas / statramstis stūmimo trauklė

Vikšro valdymo svirtis SIDEM 19076
60.53EurPerku
Pristatymas

kūgio dydis [mm] 17
tik kartu su Ball joint
porinis gaminio numeris 19071
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
medžiaga ketus
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
strypas / statramstis stūmimo trauklė

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1474
41.63EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC1475
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1475
41.63EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC1474
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį