Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.-pneumat.
Papildomas straipsnis / informacija 2 su filtru
įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.-pneumat.
vožtuvo tipas solenoidinis vožtuvas
OE numeriui 46779032
OE numeriui 46786078
OE numeriui 46793334
OE numeriui 55188690
OE numeriui 55191596
OE numeriui 55191934
OE numeriui 55205177
OE numeriui 55214061
OE numeriui 712766-0001
OE numeriui 712766-0002
OE numeriui 712766-5001S
OE numeriui 712766-5002S
OE numeriui 712766-9002S
OE numeriui 716665-0001
OE numeriui 716665-0002
OE numeriui 716665-0003
OE numeriui 716665-5001S
OE numeriui 716665-5002S
OE numeriui 716665-5003S
OE numeriui 71723495
OE numeriui 71783325
OE numeriui 71783873
OE numeriui 71783875
OE numeriui 71785250
OE numeriui 71785259
OE numeriui 71785261
OE numeriui 71790772
OE numeriui 71793247
OE numeriui 777251-0001
OE numeriui 777251-5001S
OE numeriui GTA1749V
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais
tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 131
tinklo gylis [mm] 52
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės
Svoris [kg] 3,1
įleidimo angos Ø [mm] 50
išleidimo angos Ø [mm] 50
tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 132
tinklo gylis [mm] 53
medžiaga aliuminis
aušinimo tipas aušinama oru
įtampa [V] 12
ilgis [mm] 96
Kištukinių kontaktų skaičius 4
įleidimo angos Ø [mm] 70
išleidimo angos Ø [mm] 70
darbinis režimas elektr.