Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Droselio korpusas MAGNETI MARELLI 802009196601
318.92EurPerku
Pristatymas

darbinis režimas elektr.

Išmetimo valdymo slėgio keitiklis HOFFER 8029223
30.66EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 46813571

Išmetimo valdymo slėgio keitiklis MEAT & DORIA 9223
29.90EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 46813571

Išmetimo valdymo slėgio keitiklis PIERBURG 7.00607.02.0
47.14EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.-pneumat.
Papildomas straipsnis / informacija 2 su filtru

Išmetimo valdymo slėgio keitiklis PIERBURG 7.03003.01.0
26.74EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.-pneumat.
vožtuvo tipas solenoidinis vožtuvas

Kompresoriaus montavimo komplektas AJUSA JTC11357
11.05EurPerku
Pristatymas

papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 434.420
15.73EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 46779032
OE numeriui 46786078
OE numeriui 46793334
OE numeriui 55188690
OE numeriui 55191596
OE numeriui 55191934
OE numeriui 55205177
OE numeriui 55214061
OE numeriui 712766-0001
OE numeriui 712766-0002
OE numeriui 712766-5001S
OE numeriui 712766-5002S
OE numeriui 712766-9002S
OE numeriui 716665-0001
OE numeriui 716665-0002
OE numeriui 716665-0003
OE numeriui 716665-5001S
OE numeriui 716665-5002S
OE numeriui 716665-5003S
OE numeriui 71723495
OE numeriui 71783325
OE numeriui 71783873
OE numeriui 71783875
OE numeriui 71785250
OE numeriui 71785259
OE numeriui 71785261
OE numeriui 71790772
OE numeriui 71793247
OE numeriui 777251-0001
OE numeriui 777251-5001S
OE numeriui GTA1749V
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus montavimo komplektas FA1 KT330025
11.60EurPerku
Pristatymas

alternatyvus remonto komplektas KT330025E

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30752
68.05EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 131
tinklo gylis [mm] 52
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas VALEO 818824
81.85EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 3,1
įleidimo angos Ø [mm] 50
išleidimo angos Ø [mm] 50
tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 132
tinklo gylis [mm] 53
medžiaga aliuminis
aušinimo tipas aušinama oru

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 980
75.94EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis PIERBURG 7.22184.77.0
77.25EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
ilgis [mm] 96
Kištukinių kontaktų skaičius 4
įleidimo angos Ø [mm] 70
išleidimo angos Ø [mm] 70
darbinis režimas elektr.

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60250
142.24EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 777250



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį