Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Kompresoriaus montavimo komplektas AJUSA JTC11436
29.12EurPerku
Pristatymas

papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 703.930
25.49EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 55188334
OE numeriui 55190871
OE numeriui 55193105
OE numeriui 55195268
OE numeriui 55195787
OE numeriui 55196765
OE numeriui 55196858
OE numeriui 55200807
OE numeriui 55205179
OE numeriui 55205181
OE numeriui 55205474
OE numeriui 55205475
OE numeriui 55209746
OE numeriui 71788697
OE numeriui 71790934
OE numeriui 754821-0001
OE numeriui 760822-0001
OE numeriui 760822-0002
OE numeriui 767837-0001
OE numeriui 767837-5001S
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus padavimo žarna Metalcaucho 09408
14.94EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,25
svoris [g] 250

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30752
68.05EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 131
tinklo gylis [mm] 52
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas VALEO 818824
81.85EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 3,1
įleidimo angos Ø [mm] 50
išleidimo angos Ø [mm] 50
tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 132
tinklo gylis [mm] 53
medžiaga aliuminis
aušinimo tipas aušinama oru

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 683
71.47EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 861
102.69EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis DELPHI AF10193-12B1
65.86EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 4
korpuso spalva juoda
lizdo tipas vyr.
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis DELPHI AF10193-12B1
65.86EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 4
korpuso spalva juoda
lizdo tipas vyr.
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis FACET 10.1276
59.06EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 96
įleidimo angos Ø [mm] 70
išleidimo angos Ø [mm] 70



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį