Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Įsiurbimo kolektoriaus modulis PIERBURG 7.00373.12.0
211.96EurPerku
Pristatymas

darbinis režimas mechan.

Išmetimo valdymo slėgio keitiklis PIERBURG 7.00607.02.0
47.14EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.-pneumat.
Papildomas straipsnis / informacija 2 su filtru

Kompresoriaus montavimo komplektas AJUSA JTC11436
29.12EurPerku
Pristatymas

papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 703.930
25.49EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 55188334
OE numeriui 55190871
OE numeriui 55193105
OE numeriui 55195268
OE numeriui 55195787
OE numeriui 55196765
OE numeriui 55196858
OE numeriui 55200807
OE numeriui 55205179
OE numeriui 55205181
OE numeriui 55205474
OE numeriui 55205475
OE numeriui 55209746
OE numeriui 71788697
OE numeriui 71790934
OE numeriui 754821-0001
OE numeriui 760822-0001
OE numeriui 760822-0002
OE numeriui 767837-0001
OE numeriui 767837-5001S
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NISSENS 96647
117.85EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 650
tinklo plotis [mm] 397
tinklo gylis [mm] 30
aušinimo tipas aušinama oru
Kühlrippenmaterial aliuminis
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės
Material Wasserkasten (Kühler) plastmasė

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30475
110.54EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 648
tinklo plotis [mm] 400
tinklo gylis [mm] 30

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 683
71.47EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis FACET 10.1276
59.06EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 96
įleidimo angos Ø [mm] 70
išleidimo angos Ø [mm] 70

Oro masės jutiklis MAXGEAR 51-0103
51.54EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 4

Sukūrinių dangtelių valdiklis PIERBURG 7.00521.14.0
140.88EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Nurodyta transporto priemonės gamintojo
darbinis režimas elektr.
Papildomas straipsnis / informacija 2 Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį