Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
OE numeriui 0375.H0
OE numeriui 0375.H1
OE numeriui 0375.J4
OE numeriui 0375.J5
OE numeriui 707240-0001
OE numeriui 707240-0002
OE numeriui 707240-5001S
OE numeriui 707240-5002S
OE numeriui 707240-5003S
OE numeriui 71723516
OE numeriui 71723518
OE numeriui 71783737
OE numeriui 962465180
OE numeriui 9641192380
OE numeriui 9649588680
OE numeriui 9662465180
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais
alternatyvus remonto komplektas KT210025E
įkrovimo tipas išmetimo turbokompresorius
tinklo ilgis [mm] 377
tinklo plotis [mm] 133
tinklo gylis [mm] 64
aušinimo tipas aušinama oru
Kühlrippenmaterial aliuminis
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės
Material Wasserkasten (Kühler) plastmasė
ilgis [mm] 96
Svoris [kg] 0,18
vidinis skersmuo [mm] 72,7
Išorinis skersmuo [mm] 80
Jungčių skaičius 4
medžiaga plastmasė
korpuso tipas su korpusu
varžos tipas karštų vielų jutiklis
Papildomas straipsnis / informacija 2 Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta