Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Akceleratoriaus trosas A.B.S. K36290
11.11EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,24
ilgis 1 [mm] 1185
ilgis 2 [mm] 1018
versija JA

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 745.120
10.66EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 0375.H0
OE numeriui 0375.H1
OE numeriui 0375.J4
OE numeriui 0375.J5
OE numeriui 707240-0001
OE numeriui 707240-0002
OE numeriui 707240-5001S
OE numeriui 707240-5002S
OE numeriui 707240-5003S
OE numeriui 71723516
OE numeriui 71723518
OE numeriui 71783737
OE numeriui 962465180
OE numeriui 9641192380
OE numeriui 9649588680
OE numeriui 9662465180
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus montavimo komplektas FA1 KT210025
15.33EurPerku
Pristatymas

alternatyvus remonto komplektas KT210025E
įkrovimo tipas išmetimo turbokompresorius

Kompresoriaus montavimo komplektas VICTOR REINZ 04-10101-01
59.43EurPerku
Pristatymas

tik kartu su 70-41369-00

Kompresoriaus padavimo žarna SASIC 3330012
2.51EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 0382CR
montavimo vieta išvadas

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NISSENS 96766
67.31EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 377
tinklo plotis [mm] 133
tinklo gylis [mm] 64
aušinimo tipas aušinama oru
Kühlrippenmaterial aliuminis
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės
Material Wasserkasten (Kühler) plastmasė

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30853
59.56EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 376
tinklo plotis [mm] 133
tinklo gylis [mm] 64

Oro masės jutiklis BREMI 30038
77.18EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 5

Oro masės jutiklis FEBI BILSTEIN 37288
84.63EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 96
Svoris [kg] 0,18
vidinis skersmuo [mm] 72,7
Išorinis skersmuo [mm] 80
Jungčių skaičius 4
medžiaga plastmasė
korpuso tipas su korpusu
varžos tipas karštų vielų jutiklis
Papildomas straipsnis / informacija 2 Valdymo priet. / prog. įranga turi būti parengta /atnaujinta

Oro masės jutiklis MAXGEAR 51-0110
43.34EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 5

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60023
133.74EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 707240



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį