Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 286.600
14.61EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 0375.K6
OE numeriui 5001855042
OE numeriui 5001855573
OE numeriui 500379251
OE numeriui 504084355
OE numeriui 707114-0001
OE numeriui 71785308
OE numeriui 750510-0001
OE numeriui 750510-5001S
OE numeriui 751758-0001
OE numeriui 751758-5001S
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus padavimo žarna SASIC 3330007
33.81EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 14263X
montavimo vieta įleidimas

Kompresoriaus padavimo žarna SASIC 3330011
22.14EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 0382AL

Kompresoriaus padavimo žarna SASIC 3330021
7.91EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 0382AK
montavimo vieta tarpinis suslėgto oro aušintuvas
montavimo vieta išvadas

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30066A
60.80EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 295
tinklo plotis [mm] 202
tinklo gylis [mm] 62
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas VALEO 817632
73.68EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 2,5
įleidimo angos Ø [mm] 53
išleidimo angos Ø [mm] 53
tinklo ilgis [mm] 205
tinklo plotis [mm] 295
tinklo gylis [mm] 62
medžiaga aliuminis
aušinimo tipas aušinama oru
Papildomas straipsnis / informacija 2 be jutiklio

Oro masės jutiklis DELPHI AF10286-12B1
73.85EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
Kištukinių kontaktų skaičius 5
korpuso spalva juoda
lizdo tipas vyr.
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį