Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Cilindro galvutė


Angos vožtuvas AE V94593
7.14EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 120,4
vožtuvo galvutės skersmuo [mm] 30
vožtuvo kojelės skersmuo [mm] 6
vožtuvo lizdo kampas [°] 45
medžiaga bimetalas
medžiaga chromo-mangano-nikelio plienas
Papildomas straipsnis / informacija 2 chromuota vožtuvo kojelė
Papildomas straipsnis / informacija 2 grūdintas vožtuvo kojelės antgalis
vožtuvo kojelės medžiaga chromo-silikono plienas

Angos vožtuvas AE V98019
7.54EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 120,4
vožtuvo galvutės skersmuo [mm] 30
vožtuvo kojelės skersmuo [mm] 6
vožtuvo lizdo kampas [°] 45
medžiaga bimetalas
medžiaga chromo-mangano-nikelio plienas
Papildomas straipsnis / informacija 2 chromuota vožtuvo kojelė
vožtuvo kojelės medžiaga chromo-silikono plienas

Angos vožtuvas FRECCIA R6340/BMCR
7.00EurPerku
Pristatymas

Prijungimo mechanizmai I
ilgis [mm] 120,35
vožtuvo galvutės skersmuo [mm] 30
vožtuvo kojelės skersmuo [mm] 6
vožtuvo lizdo kampas [°] 45
medžiaga bimetalas
Papildomas straipsnis / informacija 2 chromuota vožtuvo kojelė
vožtuvo lizdo medžiaga chromo-mangano-nikelio plienas
vožtuvo kojelės medžiaga chromo-silikono plienas

Cil. galvutės varžtų kompl. AJUSA 81033800
45.14EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 191
sriegio dydis M14
kiekis 4
kiekis 6
ilgis 1 [mm] 132
sriegio žingsnis [mm] 1,5
varžto galvutės / veržlės forma išorinis æTorxæ

Cil. galvutės varžtų kompl. BGA BK3371
24.27EurPerku
Pristatymas

sriegio dydis M14
ilgis 1 [mm] 191
ilgis 2 [mm] 132
varžto galvutės / veržlės forma išorinis æTorxæ

Cil. galvutės varžtų kompl. FAI AutoParts B1625
27.67EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 191
sriegio dydis M14/M11
kiekis 4
kiekis 6
ilgis 1 [mm] 132
sriegio žingsnis [mm] 1,5
varžto galvutės / veržlės forma išorinis æTorxæ

Cil. galvutės varžtų kompl. VICTOR REINZ 14-32254-01
36.62EurPerku
Pristatymas

varžto galvutės / veržlės forma išorinis æTorxæ

Cilindro galvos tarpiklių komplektas AJUSA 53017500
81.79EurPerku
Pristatymas

papildomas gaminys / papildoma informacija be cilindro galvutės tarpiklio

Cilindro galvos tarpiklių komplektas AJUSA 53033400
74.15EurPerku
Pristatymas

papildomas gaminys / papildoma informacija be cilindro galvutės tarpiklio

Cilindro galvos tarpiklių komplektas ELRING 431.500
77.31EurPerku
Pristatymas

prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su svirties dangtelio tarpikliu
papildomas gaminys / papildoma informacija su vožtuvo kojelės sandarikliais
papildomas gaminys / papildoma informacija be cilindro galvutės tarpiklio
papildomas gaminys / papildoma informacija su skirstomojo veleno sandarikliu

Cilindro galvos tarpiklių komplektas VICTOR REINZ 02-37551-01
79.87EurPerku
Pristatymas

papildomas gaminys / papildoma informacija su vožtuvo kojelės sandarikliais
papildomas gaminys / papildoma informacija be cilindro galvutės tarpiklio

Cilindro galvos tarpinė AJUSA 10153510
41.23EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,2
skersmuo [mm] 88,5
galimi sumažinimai 1+1
Stūmoklio išsikišimas nuo [mm] 0,40
Stūmoklio išsikišimas iki [mm] 0,49

Cilindro galvos tarpinė AJUSA 10153520
36.69EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,3
skersmuo [mm] 88,5
įrantų / angų skaičius 3
Stūmoklio išsikišimas nuo [mm] 0,50
Stūmoklio išsikišimas iki [mm] 0,60

Cilindro galvos tarpinė BGA CH1570B
21.81EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,3
skersmuo [mm] 88,5

Cilindro galvos tarpinė ELRING 389.450
39.78EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,3
skersmuo [mm] 88,5
Stūmoklio išsikišimas nuo [mm] 0,5
Stūmoklio išsikišimas iki [mm] 0,6
prekės tarifo numeris 8484100000
tarpiklio konstrukcija daugiasluoksnis plienas (MLS)

Cilindro galvos tarpinė PAYEN AB5740
38.51EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,3
tarpiklio konstrukcija daugiasluoksnis plienas (MLS)

Cilindro galvos tarpinė VICTOR REINZ 61-37080-00
36.85EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,1
skersmuo [mm] 88,5
tik kartu su 14-32254-01
tarpiklio konstrukcija daugiasluoksnis plienas (MLS)

Cilindro galvos tarpinė VICTOR REINZ 61-37080-10
36.85EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,2
skersmuo [mm] 88,5
tik kartu su 14-32254-01
tarpiklio konstrukcija daugiasluoksnis plienas (MLS)

Cilindro galvos tarpinė VICTOR REINZ 61-37080-20
36.85EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 1,3
skersmuo [mm] 88,5
tik kartu su 14-32254-01
tarpiklio konstrukcija daugiasluoksnis plienas (MLS)

Cilindro galvutė AMC 908345
903.81EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 1609096080
OE numeriui 504378073
OE numeriui 504378075
OE numeriui 5801485124
OE numeriui 71795640
OE numeriui 71796192
Papildomas straipsnis / informacija 2 be skirstomojo (-ųjų) veleno (-ų)
Papildomas straipsnis / informacija 2 be vožtuvų
Papildomas straipsnis / informacija 2 be vožtuvo spyruoklių

Cilindro galvutė AMC 908445
1,081.08EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 1609096080
OE numeriui 504378073
OE numeriui 504378075
OE numeriui 5801485124
OE numeriui 71795640
OE numeriui 71796192
Papildomas straipsnis / informacija 2 su vožtuvais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su vožtuvo spyruoklėmis

Cilindro galvutė AMC 908645
1,014.02EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 0200JC
OE numeriui 504049268
OE numeriui 71752505
OE numeriui 71771718
Papildomas straipsnis / informacija 2 su vožtuvais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su vožtuvo spyruoklėmis

Įsiurbimo kolektoriaus tarpinė ELRING 718.680
7.45EurPerku
Pristatymas

prekės tarifo numeris 8409999990

Išleidimo kolektoriaus tarpinė ELRING 722.140
4.84EurPerku
Pristatymas

prekės tarifo numeris 8409919990

Įvado vožtuvas AE V94592
6.16EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 120,4
vožtuvo galvutės skersmuo [mm] 30
vožtuvo kojelės skersmuo [mm] 6
vožtuvo lizdo kampas [°] 45
medžiaga chromo-silikono plienas
Papildomas straipsnis / informacija 2 chromuota vožtuvo kojelė
Papildomas straipsnis / informacija 2 grūdintas vožtuvo kojelės antgalis

Įvado vožtuvas AE V98018
7.78EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 120,4
vožtuvo galvutės skersmuo [mm] 30
vožtuvo kojelės skersmuo [mm] 6
vožtuvo lizdo kampas [°] 45
medžiaga chromo-silikono plienas
Papildomas straipsnis / informacija 2 chromuota vožtuvo kojelė

Įvado vožtuvas FRECCIA R6339/SCR
5.32EurPerku
Pristatymas

Prijungimo mechanizmai I
ilgis [mm] 120,4
vožtuvo galvutės skersmuo [mm] 30
vožtuvo kojelės skersmuo [mm] 6
vožtuvo lizdo kampas [°] 45
medžiaga chromo-silikono plienas
Papildomas straipsnis / informacija 2 chromuota vožtuvo kojelė

Pavaros svirtis AE FOL234
9.32EurPerku
Pristatymas

Pavaros svirtis FRECCIA RA06-916
6.66EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 66

Skirstomasis velenas FRECCIA CM05-2200
111.47EurPerku
Pristatymas

skersmuo [mm] 49
ilgis [mm] 467
montavimo vieta išėjimas

Svirties dangtelio tarpinė ELRING 431.620
21.12EurPerku
Pristatymas

prekės tarifo numeris 8409999990

Svirties dangtelio tarpinė ELRING 718.220
12.54EurPerku
Pristatymas

prekės tarifo numeris 8409999990

Svirtis/kumštelis FAI AutoParts BFS127S
7.84EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 9128603
kiekis 1
Rutulio skersmuo [mm] 7,87
montavimo vieta išėjimas
montavimo vieta įleidimo pusė
darbinis režimas hidraulinis

Svirtis/kumštelis FAI AutoParts BFS156
46.22EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 9632372480
skersmuo [mm] 12
aukštis [mm] 31,6
aukštis 1 [mm] 33,7
kiekis 8
Rutulio skersmuo [mm] 7,9
montavimo vieta išėjimas
montavimo vieta įleidimo pusė
darbinis režimas hidraulinis

Svirtis/kumštelis FAI AutoParts BFS156S
5.17EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 9632372480
skersmuo [mm] 12
aukštis [mm] 31,6
aukštis 1 [mm] 33,7
kiekis 1
Rutulio skersmuo [mm] 7,9
montavimo vieta išėjimas
montavimo vieta įleidimo pusė
darbinis režimas hidraulinis

Svirtis/kumštelis KOLBENSCHMIDT 50006435
5.82EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 33,5
aukštis [mm] 33,5
Išorinis skersmuo [mm] 12
montavimo vieta kairė ir dešinė
darbinis režimas hidraulinis

Vožtuvo riebokšlis AJUSA 12021900
1.16EurPerku
Pristatymas

aukštis [mm] 19
vidinis skersmuo [mm] 5
Išorinis skersmuo [mm] 10,5

Vožtuvo riebokšlis ELRING 718.210
1.18EurPerku
Pristatymas

aukštis [mm] 19
vidinis skersmuo [mm] 10
Išorinis skersmuo [mm] 22
vožtuvo kojelės skersmuo [mm] 6
prekės tarifo numeris 8484200000
medžiaga FPM (fluoropolimero elastomeras)

Vožtuvų kreiptuvai FRECCIA G11388
2.85EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 49
vidinis skersmuo [mm] 6
Išorinis skersmuo [mm] 10,05
medžiaga ketus
vožtuvo tipas įleidimo vožtuvui
vožtuvo tipas išleidimo vožtuvui



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį