Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Išmetimo valdymo slėgio keitiklis PIERBURG 7.00607.02.0
47.14EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
darbinis režimas elektr.-pneumat.
Papildomas straipsnis / informacija 2 su filtru

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 716.760
13.20EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 08 60 081
OE numeriui 5435970-0015
OE numeriui 5435980-0015
OE numeriui 5435988-0015
OE numeriui 5435990-0015
OE numeriui 55197838
OE numeriui 55198317
OE numeriui 58 60 020
OE numeriui 71789039
OE numeriui 8 60 081
OE numeriui 8 60 127
OE numeriui 93 184 183
OE numeriui 93 189 317
OE numeriui 93184183
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus montavimo komplektas FA1 KT330005
13.36EurPerku
Pristatymas

alternatyvus remonto komplektas KT330005E

Kompresoriaus montavimo komplektas VICTOR REINZ 04-10184-01
14.95EurPerku
Pristatymas

tik kartu su 70-41369-00

Kompresoriaus padavimo žarna BORG & BECK BTH1014
36.19EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 755
vidinis skersmuo 1 [mm] 56
vidinis skersmuo 2 [mm] 48
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekis
spalva juoda
medžiaga PE (polietilenas)
Papildomas straipsnis / informacija 2 be žarnos spaustuko
turbokompresoriaus laidas šalta pusė
turbokompresoriaus laidas tarpinis suslėgto oro aušintuvas už variklio

Kompresoriaus padavimo žarna BUGIAD 88630
13.05EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 51780738
montavimo vieta tarpinis suslėgto oro aušintuvas
montavimo vieta kairė
medžiaga CR (chlorpreno kaučiukas)
Papildomas straipsnis / informacija 2 su spaustukais

Kompresoriaus padavimo žarna BUGIAD 88644
44.92EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 1607045880
OE numeriui 51848880
vidinis skersmuo 1 [mm] 38
vidinis skersmuo 2 [mm] 70

Kompresoriaus padavimo žarna SASIC 3356011
9.66EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 51766562

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30140A
53.83EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 500
tinklo plotis [mm] 67
tinklo gylis [mm] 85
medžiaga aliuminis
Kühlerausführung Lituojamos plokštelės

Oro filtro įsiurbimo vamzdis ORIGINAL IMPERIUM 19627
17.10EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 305
svoris [g] 247

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 792
95.67EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 980
75.94EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Oro masės jutiklis PIERBURG 7.22184.77.0
77.25EurPerku
Pristatymas

įtampa [V] 12
ilgis [mm] 96
Kištukinių kontaktų skaičius 4
įleidimo angos Ø [mm] 70
išleidimo angos Ø [mm] 70
darbinis režimas elektr.

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60049
134.18EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 54359700014



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį