Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 007.810
10.10EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 55212341
OE numeriui 55216672
OE numeriui 55221160
OE numeriui 55225439
OE numeriui 55231037
OE numeriui 55237520
OE numeriui 799171-0001
OE numeriui 799171-0002
OE numeriui 799171-5001S
OE numeriui 799171-5002S
OE numeriui 8 60 164
OE numeriui 8 60 259
OE numeriui 8 60 345
OE numeriui 93195857
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 002 917
94.57EurPerku
Pristatymas

rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras

Turbokompresoriaus pagrindinis blokas MEAT & DORIA 60198
153.23EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 5435-970-0027



© Autodidmena

x Jūs nespėjote apsipirkti iki 16:00:00 todėl siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/14 Trečiadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/14 Trečiadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/15 Ketvirtadienį