Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Oro tiekimas


Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 007.810
10.10EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 55212341
OE numeriui 55216672
OE numeriui 55221160
OE numeriui 55225439
OE numeriui 55231037
OE numeriui 55237520
OE numeriui 799171-0001
OE numeriui 799171-0002
OE numeriui 799171-5001S
OE numeriui 799171-5002S
OE numeriui 8 60 164
OE numeriui 8 60 259
OE numeriui 8 60 345
OE numeriui 93195857
prekės tarifo numeris 8484900000
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kompresoriaus tarpinio suslėgto oro aušintuvas NRF 30340
61.09EurPerku
Pristatymas

tinklo ilgis [mm] 572
tinklo plotis [mm] 130
tinklo gylis [mm] 52
aušinimo tipas aušinama oru

Oro masės jutiklis BOSCH 0 281 006 054
88.63EurPerku
Pristatymas

temperatūros riba nuo [°C] -40
Temperatūros sritis iki [°C] 130
rekomenduojamos papildomos remonto priemonės oro filtras



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį