Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Pakabos dalys


Rato guolio komplektas FAG 713 6492 60
25.25EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę

Rato guolio komplektas SKF VKBA 1319
24.81EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 18903
1.40EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 46648
1.44EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F

Šarnyro stabilizatorius DENCKERMANN D140075
7.60EurPerku
Pristatymas

skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 05747
16.26EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,35
vidinis skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis be pakabos trauklės

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 05747
16.26EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,35
vidinis skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis be pakabos trauklės

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 26766
16.67EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,604
vidinis skersmuo [mm] 14,2
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 26766
16.67EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,604
vidinis skersmuo [mm] 14,2
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga

Šarnyro stabilizatorius TRW JTS143
10.17EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 240
vamzdelio Ø [mm] 9
sriegio dydis M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius TRW JTS279
6.04EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 60
medžiaga aliuminis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė A.B.S. 270053
5.17EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 51,9
Svoris [kg] 0,22
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46,4
porinis gaminio numeris 270053

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė FEBI BILSTEIN 02682
4.79EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 52
Svoris [kg] 0,246
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta galinis
medžiaga plienas, elastomeras

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė MAXGEAR 72-1692
5.16EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė MOOG BM-SB-1591
5.81EurPerku
Pristatymas

skersmuo [mm] 12
ilgis [mm] 46
aukštis [mm] 52
pakuotės ilgis [cm] 5,5
pakuotės plotis [cm] 5
pakuotės aukštis [cm] 5
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
medžiaga plienas
pakuotės tipas krepšys

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė TRW JBU219
5.16EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 52,5
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46,5
montavimo vieta galinis
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė TRW JBU622
9.11EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 31121141961
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
ilgis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Vikšro valdymo svirtis A.B.S. 210058
36.31EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,111
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210059
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis A.B.S. 210059
34.55EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,08
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210058
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 01071
44.06EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 1,160
porinis gaminio numeris 01078
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 24295
30.46EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 2,44
porinis gaminio numeris 24296
montavimo vieta kairė
montavimo vieta viršutinis
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 24296
32.47EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 2,45
porinis gaminio numeris 24295
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta dešinė
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis MOOG BM-TC-4218
30.77EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris BM-TC-4217
pakuotės ilgis [cm] 41,5
pakuotės plotis [cm] 11
pakuotės aukštis [cm] 8
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga ketus
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
pakuotės tipas dėžė

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1203
44.44EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC1204
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC143
57.57EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC142
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC258
38.21EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC259
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį