Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
Svoris [kg] 0,88
1 plotis [mm] 42
Išorinis skersmuo 1 [mm] 80
vidinis skersmuo 1 [mm] 42
plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę
1 plotis [mm] 37
Išorinis skersmuo 1 [mm] 75
vidinis skersmuo 1 [mm] 39
vidinis skersmuo 2 [mm] 41
plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinė ašis
angų skaičius 5
užveržimo sukimo momentas [Nm] 290
Kištukinių kontaktų skaičius 48
1 plotis [mm] 64
Išorinis skersmuo 1 [mm] 139
montavimo taškų skersmuo [mm] 12
Papildomas straipsnis / informacija 2 su pavara
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
Svoris [kg] 0,400
pakuotės ilgis [cm] 31
pakuotės plotis [cm] 8
pakuotės aukštis [cm] 4
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 240
neto svoris [kg] 0,3
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 50
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 240
vamzdelio Ø [mm] 9
sriegio dydis M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 60
medžiaga aliuminis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas Kreipiamąjai trauklei
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta išor.
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
OE numeriui 33311128670
aukštis 1 [mm] 85
aukštis 2 [mm] 80
vidinis skersmuo [mm] 15
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 51,9
Svoris [kg] 0,22
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46,4
porinis gaminio numeris 270053
storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
skersmuo [mm] 12
ilgis [mm] 46
aukštis [mm] 52
pakuotės ilgis [cm] 5,5
pakuotės plotis [cm] 5
pakuotės aukštis [cm] 5
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
medžiaga plienas
pakuotės tipas krepšys
aukštis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta priekis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 52,5
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46,5
montavimo vieta galinis
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
OE numeriui 31121141961
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
ilgis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,111
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210059
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,08
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210058
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
sriegio dydis M14X1.5
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris BM-TC-4217
pakuotės ilgis [cm] 41,5
pakuotės plotis [cm] 11
pakuotės aukštis [cm] 8
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga ketus
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
pakuotės tipas dėžė
porinis gaminio numeris 5011509
neto svoris [kg] 1,62
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011508
neto svoris [kg] 1,62
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011513
neto svoris [kg] 1,27
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011512
neto svoris [kg] 1,28
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011515
neto svoris [kg] 2,49
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011514
neto svoris [kg] 2,49
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris JTC1204
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
porinis gaminio numeris JTC142
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
porinis gaminio numeris JTC259
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais