Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Pakabos dalys


Pasukamojo kakliuko veržlė FEBI BILSTEIN 03882
4.91EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 24
Svoris [kg] 0,15
veržliarakčio dydis 46
Vidinio sriegio matmuo M30 x 1,5
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
paviršius cinkuota

Rato guolio komplektas A.B.S. 200079
21.52EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,88
1 plotis [mm] 42
Išorinis skersmuo 1 [mm] 80
vidinis skersmuo 1 [mm] 42

Rato guolio komplektas FAG 713 6492 60
25.25EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę

Rato guolio komplektas MAXGEAR 33-0033
11.85EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinė ašis

Rato guolio komplektas SKF VKBA 1319
24.81EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80

Rato guolio komplektas SNR R150.22
73.88EurPerku
Pristatymas

angų skaičius 5
užveržimo sukimo momentas [Nm] 290
Kištukinių kontaktų skaičius 48
1 plotis [mm] 64
Išorinis skersmuo 1 [mm] 139
montavimo taškų skersmuo [mm] 12
Papildomas straipsnis / informacija 2 su pavara

Rato varžtas 3RG 83053
1.15EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 50
sriegio dydis 12 x 1,5

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 18903
1.40EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 27049
13.16EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 56,5
Svoris [kg] 0,450
veržliarakčio dydis 17
veržliarakčio dydis 19
Išorinis skersmuo [mm] 23,5
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 25,5
stebėti paslaugos informaciją
atsižvelgti į dydį
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 30
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
paviršius cinkuota
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
užrakinama užrakinama

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 46648
1.44EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F

Rato varžtas Metalcaucho 05438
1.34EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,059
Išorinis sriegis [mm] M12x150
veržliarakčio dydis 17
svoris [g] 59
sriegio ilgis [mm] 26
montavimo vieta priekis ir galas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis

Šarnyro stabilizatorius DELPHI TC446
17.29EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 41
aukštis [mm] 40
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius DELPHI TC510
8.16EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 240
plotis [mm] 40
aukštis [mm] 90
sriegio dydis M10x1.5
sriegio matas 1 2xM10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius DENCKERMANN D140010
4.15EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius DENCKERMANN D140075
7.60EurPerku
Pristatymas

skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 04585
8.33EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 61
ilgis [mm] 241
Svoris [kg] 0,340
veržliarakčio dydis 15
sriegio ilgis [mm] 21
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
medžiaga plienas
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
Papildomas straipsnis / informacija 2 su savaime užsifiksuojančia veržle

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 05747
16.26EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,35
vidinis skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis be pakabos trauklės

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 05747
16.26EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,35
vidinis skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis be pakabos trauklės

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 26766
16.67EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,604
vidinis skersmuo [mm] 14,2
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga

Šarnyro stabilizatorius FEBI BILSTEIN 26766
16.67EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,604
vidinis skersmuo [mm] 14,2
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga

Šarnyro stabilizatorius MAXGEAR 72-0110
5.94EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius MONROE L11600
8.94EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,400
pakuotės ilgis [cm] 31
pakuotės plotis [cm] 8
pakuotės aukštis [cm] 4
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius NK 5112503
5.47EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 240
neto svoris [kg] 0,3
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius SIDEM 21489
15.19EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 50
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius TRW JTS143
10.17EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 240
vamzdelio Ø [mm] 9
sriegio dydis M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius TRW JTS279
6.04EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 60
medžiaga aliuminis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Šarnyro stabilizatorius TRW JTS286
16.23EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas Kreipiamąjai trauklei
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Stabilizatoriaus įvorė SIDEM 821810
2.94EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 60,8
vidinis skersmuo [mm] 24
montavimo vieta priekinė ašis

Stebulės laikiklio įvorė CORTECO 80001288
11.54EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,5

Stebulės laikiklio įvorė FEBI BILSTEIN 04181
15.30EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 85
Svoris [kg] 0,48
vidinis skersmuo [mm] 15
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
medžiaga plienas, elastomeras

Stebulės laikiklio įvorė MAXGEAR 72-0527
12.22EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta išor.
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Stebulės laikiklio įvorė SASIC 9001558
11.72EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 33311128670
aukštis 1 [mm] 85
aukštis 2 [mm] 80
vidinis skersmuo [mm] 15
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė A.B.S. 270053
5.17EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 51,9
Svoris [kg] 0,22
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46,4
porinis gaminio numeris 270053

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė DELPHI TD483W
4.07EurPerku
Pristatymas

Išorinis skersmuo 1 [mm] 47
vidinis skersmuo 1 [mm] 12
storis 1 [mm] 53

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė FEBI BILSTEIN 02682
4.79EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 52
Svoris [kg] 0,246
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta galinis
medžiaga plienas, elastomeras

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė MAXGEAR 72-1692
5.16EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė MAXGEAR 72-1692
5.16EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė Metalcaucho 04226
3.20EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,23
aukštis 1 [mm] 40
aukštis 2 [mm] 51,9
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46,8
svoris [g] 230
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė MOOG BM-SB-1591
5.81EurPerku
Pristatymas

skersmuo [mm] 12
ilgis [mm] 46
aukštis [mm] 52
pakuotės ilgis [cm] 5,5
pakuotės plotis [cm] 5
pakuotės aukštis [cm] 5
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
medžiaga plienas
pakuotės tipas krepšys

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė SIDEM 821632
6.48EurPerku
Pristatymas

aukštis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta priekis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė TRW JBU219
5.16EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 52,5
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46,5
montavimo vieta galinis
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė TRW JBU622
9.11EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 31121141961
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
ilgis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Vikšro valdymo svirtis A.B.S. 210058
36.31EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,111
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210059
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis A.B.S. 210059
34.55EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,08
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210058
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis DELPHI TC286
28.36EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 375
plotis [mm] 70
aukštis [mm] 82,7
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC285
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis DELPHI TC511
30.96EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 440
plotis [mm] 120
aukštis [mm] 80
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC512
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis DELPHI TC512
29.46EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 440
plotis [mm] 120
aukštis [mm] 80
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC511
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis DELPHI TC804
40.22EurPerku
Pristatymas

sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 Bush 12.2
porinis gaminio numeris TC805
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis DELPHI TC805
40.22EurPerku
Pristatymas

sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 Bush 12.2
porinis gaminio numeris TC804
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis DENCKERMANN D120030
20.43EurPerku
Pristatymas

sriegio dydis M14X1.5
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 01071
44.06EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 1,160
porinis gaminio numeris 01078
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 24295
30.46EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 2,44
porinis gaminio numeris 24296
montavimo vieta kairė
montavimo vieta viršutinis
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 24296
32.47EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 2,45
porinis gaminio numeris 24295
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta dešinė
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis MAXGEAR 72-0113
8.76EurPerku
Pristatymas

montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis MOOG BM-TC-4218
30.77EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris BM-TC-4217
pakuotės ilgis [cm] 41,5
pakuotės plotis [cm] 11
pakuotės aukštis [cm] 8
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga ketus
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
pakuotės tipas dėžė

Vikšro valdymo svirtis NK 5011508
17.29EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5011509
neto svoris [kg] 1,62
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis NK 5011509
17.29EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5011508
neto svoris [kg] 1,62
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis NK 5011512
36.46EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5011513
neto svoris [kg] 1,27
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis NK 5011513
36.46EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5011512
neto svoris [kg] 1,28
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis NK 5011514
32.33EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5011515
neto svoris [kg] 2,49
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis NK 5011515
32.33EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris 5011514
neto svoris [kg] 2,49
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1203
44.44EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC1204
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC143
57.57EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC142
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC258
38.21EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC259
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį