Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
storis [mm] 24
Svoris [kg] 0,15
veržliarakčio dydis 46
Vidinio sriegio matmuo M30 x 1,5
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
paviršius cinkuota
Svoris [kg] 0,88
1 plotis [mm] 42
Išorinis skersmuo 1 [mm] 80
vidinis skersmuo 1 [mm] 42
plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę
plotis [mm] 42
vidinis skersmuo [mm] 42
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinė ašis
angų skaičius 5
užveržimo sukimo momentas [Nm] 290
Kištukinių kontaktų skaičius 48
1 plotis [mm] 64
Išorinis skersmuo 1 [mm] 139
montavimo taškų skersmuo [mm] 12
Papildomas straipsnis / informacija 2 su pavara
ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
ilgis [mm] 56,5
Svoris [kg] 0,450
veržliarakčio dydis 17
veržliarakčio dydis 19
Išorinis skersmuo [mm] 23,5
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 25,5
stebėti paslaugos informaciją
atsižvelgti į dydį
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 30
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
paviršius cinkuota
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
užrakinama užrakinama
ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
Svoris [kg] 0,059
Išorinis sriegis [mm] M12x150
veržliarakčio dydis 17
svoris [g] 59
sriegio ilgis [mm] 26
montavimo vieta priekis ir galas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
plotis [mm] 41
aukštis [mm] 40
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 240
plotis [mm] 40
aukštis [mm] 90
sriegio dydis M10x1.5
sriegio matas 1 2xM10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
storis [mm] 61
ilgis [mm] 241
Svoris [kg] 0,340
veržliarakčio dydis 15
sriegio ilgis [mm] 21
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
medžiaga plienas
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
Papildomas straipsnis / informacija 2 su savaime užsifiksuojančia veržle
storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,35
vidinis skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis be pakabos trauklės
storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,35
vidinis skersmuo [mm] 14
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis be pakabos trauklės
storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,604
vidinis skersmuo [mm] 14,2
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
storis [mm] 40
ilgis [mm] 50
Svoris [kg] 0,604
vidinis skersmuo [mm] 14,2
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis be pakabos trauklės
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
Svoris [kg] 0,400
pakuotės ilgis [cm] 31
pakuotės plotis [cm] 8
pakuotės aukštis [cm] 4
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 240
neto svoris [kg] 0,3
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 50
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 240
vamzdelio Ø [mm] 9
sriegio dydis M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 60
medžiaga aliuminis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas Kreipiamąjai trauklei
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
ilgis [mm] 85
Svoris [kg] 0,48
vidinis skersmuo [mm] 15
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
medžiaga plienas, elastomeras
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta išor.
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
OE numeriui 33311128670
aukštis 1 [mm] 85
aukštis 2 [mm] 80
vidinis skersmuo [mm] 15
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 51,9
Svoris [kg] 0,22
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46,4
porinis gaminio numeris 270053
storis [mm] 52
Svoris [kg] 0,246
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
montavimo vieta galinis
medžiaga plienas, elastomeras
storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
Svoris [kg] 0,23
aukštis 1 [mm] 40
aukštis 2 [mm] 51,9
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46,8
svoris [g] 230
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
skersmuo [mm] 12
ilgis [mm] 46
aukštis [mm] 52
pakuotės ilgis [cm] 5,5
pakuotės plotis [cm] 5
pakuotės aukštis [cm] 5
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
medžiaga plienas
pakuotės tipas krepšys
aukštis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta priekis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 52,5
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46,5
montavimo vieta galinis
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
OE numeriui 31121141961
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
ilgis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,111
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210059
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 325
Svoris [kg] 1,08
kūgio dydis [mm] 16,5
serijinis
porinis gaminio numeris 210058
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 375
plotis [mm] 70
aukštis [mm] 82,7
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC285
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
ilgis [mm] 440
plotis [mm] 120
aukštis [mm] 80
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC512
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
ilgis [mm] 440
plotis [mm] 120
aukštis [mm] 80
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC511
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 Bush 12.2
porinis gaminio numeris TC805
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 Bush 12.2
porinis gaminio numeris TC804
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
sriegio dydis M14X1.5
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Svoris [kg] 1,160
porinis gaminio numeris 01078
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 2,44
porinis gaminio numeris 24296
montavimo vieta kairė
montavimo vieta viršutinis
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 2,45
porinis gaminio numeris 24295
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta dešinė
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris BM-TC-4217
pakuotės ilgis [cm] 41,5
pakuotės plotis [cm] 11
pakuotės aukštis [cm] 8
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga ketus
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
pakuotės tipas dėžė
porinis gaminio numeris 5011509
neto svoris [kg] 1,62
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011508
neto svoris [kg] 1,62
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011513
neto svoris [kg] 1,27
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011512
neto svoris [kg] 1,28
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011515
neto svoris [kg] 2,49
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011514
neto svoris [kg] 2,49
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris JTC1204
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
porinis gaminio numeris JTC142
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
porinis gaminio numeris JTC259
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais