Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Pakabos dalys


Atramos/vairo traukė TRW JBJ712
23.53EurPerku
Pristatymas

skersmuo [mm] 20
ilgis [mm] 67,4
kūgio dydis [mm] 20
skersmuo 1 [mm] 16,2
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė

Rato guolio komplektas DENCKERMANN W413027
7.56EurPerku
Pristatymas

1 plotis [mm] 15,5
2 plotis [mm] 17,5
Išorinis skersmuo 1 [mm] 45,2
Išorinis skersmuo 2 [mm] 68
vidinis skersmuo 1 [mm] 22
vidinis skersmuo 2 [mm] 41
Papildomas straipsnis / informacija 2 su veleno alyvos sandarikliu

Rato guolio komplektas FAG 713 6494 10
38.00EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 41
vidinis skersmuo [mm] 45
Išorinis skersmuo 1 [mm] 90
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę

Rato guolio komplektas FAG 713 6672 20
87.69EurPerku
Pristatymas

Išorinis skersmuo [mm] 139
2 plotis [mm] 51
Išorinis skersmuo 1 [mm] 90
Išorinis skersmuo 2 [mm] 79
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę

Rato guolio komplektas OPTIMAL 502123
28.58EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 41
sriegio dydis M10x1
vidinis skersmuo [mm] 45
Išorinis skersmuo [mm] 90

Rato guolio komplektas SKF VKBA 3445
40.88EurPerku
Pristatymas

plotis [mm] 41
vidinis skersmuo [mm] 45
Papildomas straipsnis / informacija 2 su ABS jutiklio žiedu

Rato varžtas FEBI BILSTEIN 27049
13.16EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 56,5
Svoris [kg] 0,450
veržliarakčio dydis 17
veržliarakčio dydis 19
Išorinis skersmuo [mm] 23,5
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 25,5
stebėti paslaugos informaciją
atsižvelgti į dydį
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 30
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
paviršius cinkuota
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
užrakinama užrakinama

Šarnyro stabilizatorius TRW JTS113
8.47EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 67
vamzdelio Ø [mm] 9
sriegio dydis M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė

Stebulės laikiklio įvorė DELPHI TD551W
12.04EurPerku
Pristatymas

Išorinis skersmuo 1 [mm] 16
vidinis skersmuo 1 [mm] 67
storis 1 [mm] 52

Stebulės laikiklio įvorė DELPHI TD722W
9.31EurPerku
Pristatymas

kiekis 1
1 plotis [mm] 58
Išorinis skersmuo 1 [mm] 69
vidinis skersmuo 1 [mm] 13

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė MAXGEAR 72-1692
5.16EurPerku
Pristatymas

storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras

Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė TRW JBU622
9.11EurPerku
Pristatymas

OE numeriui 31121141961
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
ilgis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 12580
28.59EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,364
vidinis skersmuo [mm] 10
Išorinis skersmuo [mm] 60
sriegio ilgis [mm] 32
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 21425
49.73EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,376
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 40575
52.92EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,4
vidinis skersmuo [mm] 10
Išorinis skersmuo [mm] 60
sriegio ilgis [mm] 32
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga

Vikšro valdymo svirtis FEBI BILSTEIN 40576
39.88EurPerku
Pristatymas

Svoris [kg] 0,78
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1004
55.18EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC1005
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1005
53.67EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC1004
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1018
63.78EurPerku
Pristatymas

kūgio nuolydis 1:6
skersmuo [mm] 76
sriegio dydis M14x1,5
kūgio dydis [mm] 17
vidinis skersmuo [mm] 14,2
porinis gaminio numeris JTC1019
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1019
62.56EurPerku
Pristatymas

kūgio nuolydis 1:6
skersmuo [mm] 76
sriegio dydis M14x1,5
kūgio dydis [mm] 17
vidinis skersmuo [mm] 14,2
porinis gaminio numeris JTC1018
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1066
58.02EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 212
sriegio dydis M10x1,5
skersmuo 1 [mm] 59
skersmuo 2 [mm] 35
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC1071
13.02EurPerku
Pristatymas

ilgis [mm] 165
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC964
35.27EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC965
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis

Vikšro valdymo svirtis TRW JTC965
38.54EurPerku
Pristatymas

porinis gaminio numeris JTC964
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis



© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/13 Antradienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/13 Antradienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/14 Trečiadienį