Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
skersmuo [mm] 20
ilgis [mm] 67,4
kūgio dydis [mm] 20
skersmuo 1 [mm] 16,2
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
1 plotis [mm] 15,5
2 plotis [mm] 17,5
Išorinis skersmuo 1 [mm] 45,2
Išorinis skersmuo 2 [mm] 68
vidinis skersmuo 1 [mm] 22
vidinis skersmuo 2 [mm] 41
Papildomas straipsnis / informacija 2 su veleno alyvos sandarikliu
plotis [mm] 41
vidinis skersmuo [mm] 45
Išorinis skersmuo 1 [mm] 90
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę
Išorinis skersmuo [mm] 139
2 plotis [mm] 51
Išorinis skersmuo 1 [mm] 90
Išorinis skersmuo 2 [mm] 79
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę
plotis [mm] 41
sriegio dydis M10x1
vidinis skersmuo [mm] 45
Išorinis skersmuo [mm] 90
plotis [mm] 41
vidinis skersmuo [mm] 45
Papildomas straipsnis / informacija 2 su ABS jutiklio žiedu
ilgis [mm] 56,5
Svoris [kg] 0,450
veržliarakčio dydis 17
veržliarakčio dydis 19
Išorinis skersmuo [mm] 23,5
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 25,5
stebėti paslaugos informaciją
atsižvelgti į dydį
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 30
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
paviršius cinkuota
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
užrakinama užrakinama
ilgis [mm] 67
vamzdelio Ø [mm] 9
sriegio dydis M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
kiekis 1
1 plotis [mm] 58
Išorinis skersmuo 1 [mm] 69
vidinis skersmuo 1 [mm] 13
storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
OE numeriui 31121141961
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
ilgis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
Svoris [kg] 0,364
vidinis skersmuo [mm] 10
Išorinis skersmuo [mm] 60
sriegio ilgis [mm] 32
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 0,376
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 0,4
vidinis skersmuo [mm] 10
Išorinis skersmuo [mm] 60
sriegio ilgis [mm] 32
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
Svoris [kg] 0,78
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
porinis gaminio numeris JTC1005
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
porinis gaminio numeris JTC1004
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
kūgio nuolydis 1:6
skersmuo [mm] 76
sriegio dydis M14x1,5
kūgio dydis [mm] 17
vidinis skersmuo [mm] 14,2
porinis gaminio numeris JTC1019
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
kūgio nuolydis 1:6
skersmuo [mm] 76
sriegio dydis M14x1,5
kūgio dydis [mm] 17
vidinis skersmuo [mm] 14,2
porinis gaminio numeris JTC1018
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 212
sriegio dydis M10x1,5
skersmuo 1 [mm] 59
skersmuo 2 [mm] 35
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais