Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 1,09
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 1,09
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 1,09
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 1,09
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
Svoris [kg] 0,600
būtinas kiekis 2
pakuotės ilgis [cm] 11
pakuotės plotis [cm] 6
pakuotės aukštis [cm] 6
skersmuo [mm] 20
ilgis [mm] 67,4
kūgio dydis [mm] 20
skersmuo 1 [mm] 16,2
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
ilgis [mm] 67,3
Svoris [kg] 0,55
vidinis skersmuo [mm] 16,3
Išorinis skersmuo [mm] 52
aukštis [mm] 67,3
tik kartu su Circlip
vidinis skersmuo [mm] 16,3
Išorinis skersmuo [mm] 52
rekomenduojamų specialių įrankių dalies numeris R10065
stebėti paslaugos informaciją
montavimo vieta galinė ašis, kairė ir dešinė
Papildomas straipsnis / informacija 2 reikalingi specialūs montavimo įrankiai
Svoris [kg] 1,3
Vidinio sriegio matmuo M27 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
varžto galvutės / veržlės forma išorinė žvaigždutė
paviršius cinkuota
žiedų angų skaičius 4
Svoris [kg] 1,65
sriegio dydis M10 x 1.0
krumplių skaičius, ABS žiedas 48
1 plotis [mm] 41
Išorinis skersmuo 1 [mm] 100
vidinis skersmuo 1 [mm] 45
Papildomas straipsnis / informacija 2 su ABS jutiklio žiedu
1 plotis [mm] 15,5
2 plotis [mm] 17,5
Išorinis skersmuo 1 [mm] 45,2
Išorinis skersmuo 2 [mm] 68
vidinis skersmuo 1 [mm] 22
vidinis skersmuo 2 [mm] 41
Papildomas straipsnis / informacija 2 su veleno alyvos sandarikliu
plotis [mm] 41
vidinis skersmuo [mm] 45
Išorinis skersmuo 1 [mm] 90
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę
Išorinis skersmuo [mm] 139
2 plotis [mm] 51
Išorinis skersmuo 1 [mm] 90
Išorinis skersmuo 2 [mm] 79
papildomas gaminys / papildoma informacija Nuotrauka atitinka pristatytą prekę
plotis [mm] 37
Svoris [kg] 1,58
vidinis skersmuo [mm] 45
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo tipas kampinis rutulinis guolis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su ABS jutiklio žiedu
Papildomas straipsnis / informacija 2 su integruotu jutiklio žiedu
žiedų angų skaičius 4
sriegio dydis M10X1,0
krumplių skaičius, ABS žiedas 48
vidinis skersmuo [mm] 45
vidinis skersmuo 2 [mm] 45
Papildomas straipsnis / informacija 2 su ABS jutiklio žiedu
plotis [mm] 41
vidinis skersmuo [mm] 45
Papildomas straipsnis / informacija 2 su ABS jutiklio žiedu
plotis [mm] 41
sriegio dydis M10x1
vidinis skersmuo [mm] 45
Išorinis skersmuo [mm] 90
plotis [mm] 41
vidinis skersmuo [mm] 45
Papildomas straipsnis / informacija 2 su ABS jutiklio žiedu
angų skaičius 4
1 plotis [mm] 41
Išorinis skersmuo 1 [mm] 123
vidinis skersmuo 1 [mm] 45
montavimo taškų skersmuo [mm] 10
ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
ilgis [mm] 56,5
Svoris [kg] 0,450
veržliarakčio dydis 17
veržliarakčio dydis 19
Išorinis skersmuo [mm] 23,5
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 25,5
stebėti paslaugos informaciją
atsižvelgti į dydį
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 30
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
paviršius cinkuota
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
užrakinama užrakinama
ilgis [mm] 49
Svoris [kg] 0,07
veržliarakčio dydis 17
Išorinis skersmuo [mm] 23
kokybė / klasė 8.8
sriegio ilgis [mm] 23
stebėti paslaugos informaciją
varžto ilgis žemiau galvos [mm] 26
Išorinio sriegio matmuo M12 x 1,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
žiedai plieniniams ratlankiams
žiedai Lengvo lydinio ratlankiai
rato tvirtinimas kūgiška sėdynė F
Svoris [kg] 0,059
Išorinis sriegis [mm] M12x150
veržliarakčio dydis 17
svoris [g] 59
sriegio ilgis [mm] 26
montavimo vieta priekis ir galas
varžto galvutės / veržlės forma išorinis šešioliktainis
porinis gaminio numeris 72-1690
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
strypas / statramstis slėgio strypas
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 94
montavimo vieta galinis
strypas / statramstis stūmimo trauklė
ilgis [mm] 66
Svoris [kg] 0,252
sriegio dydis MM10X1.5 RHT
porinis gaminio numeris 260029
strypas / statramstis be pakabos trauklės
plotis [mm] 164
aukštis [mm] 76
porinis gaminio numeris TC1472
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 285
plotis [mm] 40
aukštis [mm] 75
sriegio dydis M10x1.5
sriegio matas 1 M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 66
plotis [mm] 30
aukštis [mm] 80
sriegio dydis M10x1.5
sriegio matas 1 M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 67
sriegio dydis M10x1.5
sriegio matas 1 M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
storis [mm] 51,5
ilgis [mm] 66
Svoris [kg] 0,158
veržliarakčio dydis 16
sriegio ilgis [mm] 20,5
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
medžiaga aliuminis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
Papildomas straipsnis / informacija 2 su savaime užsifiksuojančia veržle
ilgis [mm] 285
Svoris [kg] 0,379
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė
montavimo vieta priekinė ašis, dešinė
medžiaga plienas
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
Papildomas straipsnis / informacija 2 su savaime užsifiksuojančia veržle
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
medžiaga aliuminis
strypas / statramstis be pakabos trauklės
Svoris [kg] 0,300
būtinas kiekis 2
pakuotės ilgis [cm] 14,5
pakuotės plotis [cm] 9,5
pakuotės aukštis [cm] 5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 66
neto svoris [kg] 0,29
medžiaga metalas
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 287
neto svoris [kg] 0,51
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 67
sriegio matas 1 MM10x1,5R
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta galinė ašis
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 285
sriegio matas 1 MM10X1,5R
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta išor.
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
ilgis [mm] 67
vamzdelio Ø [mm] 9
sriegio dydis M10x1.5
strypas / statramstis stabilizatoriaus traukė
skersmuo [mm] 22
ilgis [mm] 58
aukštis [mm] 61
pakuotės ilgis [cm] 6
pakuotės plotis [cm] 5,5
pakuotės aukštis [cm] 5,5
montavimo vieta priekinė ašis, kairė ir dešinė
pakuotės tipas krepšys
skersmuo [mm] 12
ilgis [mm] 31
aukštis [mm] 40
pakuotės ilgis [cm] 4
pakuotės plotis [cm] 3
pakuotės aukštis [cm] 3
montavimo vieta galinė ašis, kairė ir dešinė
pakuotės tipas krepšys
kiekis 1
1 plotis [mm] 58
Išorinis skersmuo 1 [mm] 69
vidinis skersmuo 1 [mm] 13
kiekis 1
1 plotis [mm] 93
Išorinis skersmuo 1 [mm] 82
vidinis skersmuo 1 [mm] 19
storis [mm] 92
Svoris [kg] 0,561
vidinis skersmuo [mm] 19
Išorinis skersmuo [mm] 82
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekis
aukštis [mm] 140
vidinis skersmuo [mm] 26,8
Išorinis skersmuo [mm] 80
montavimo vieta centras
montavimo vieta galinė ašis
montavimo tipas guminis guolis
aukštis [mm] 58
Išorinis skersmuo [mm] 69
montavimo vieta centras
montavimo vieta galinė ašis
montavimo tipas guminis guolis
ilgis [mm] 51,9
Svoris [kg] 0,22
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46,4
porinis gaminio numeris 270053
ilgis [mm] 40
Svoris [kg] 0,08
vidinis skersmuo [mm] 10,2
Išorinis skersmuo [mm] 47
porinis gaminio numeris 270072
ilgis [mm] 68
Svoris [kg] 0,29
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 58,5
porinis gaminio numeris 270583
montavimo tipas hidro guolis
ilgis [mm] 65
Svoris [kg] 0,13
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 49
porinis gaminio numeris 270584
ilgis [mm] 40
Svoris [kg] 0,08
vidinis skersmuo [mm] 10,1
Išorinis skersmuo [mm] 45,4
porinis gaminio numeris 271494
būtinas kiekis 2
vidinis skersmuo [mm] 12,5
Išorinis skersmuo [mm] 69
bendras ilgis [mm] 58,5
montavimo vieta galinė ašis
bendras ilgis [mm] 67,3
vidinis skersmuo [mm] 16,3
Išorinis skersmuo [mm] 52
montavimo vieta galinė ašis, kairė ir dešinė
montavimo vieta apatinis
ilgis [mm] 63
ilgis [mm] 76
Svoris [kg] 0,930
vidinis skersmuo [mm] 14
Išorinis skersmuo [mm] 66
montavimo vieta kairė ir dešinė
montavimo vieta viršutinė priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
medžiaga aliuminis
montavimo tipas hidro guolis
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 0,570
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta išor.
medžiaga plienas, elastomeras
Papildomas straipsnis / informacija 2 su tvirtinimo žiedu
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 0,570
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta išor.
medžiaga plienas, elastomeras
Papildomas straipsnis / informacija 2 su tvirtinimo žiedu
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 0,570
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta išor.
medžiaga plienas, elastomeras
Papildomas straipsnis / informacija 2 su tvirtinimo žiedu
OE numeriui 33 32 6 777 424
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta vidinis
vidinis skersmuo [mm] 14
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
storis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 21
Išorinis skersmuo [mm] 46
montavimo vieta galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga plienas, elastomeras
Svoris [kg] 0,23
aukštis 1 [mm] 40
aukštis 2 [mm] 51,9
vidinis skersmuo [mm] 12
Išorinis skersmuo [mm] 46,8
svoris [g] 230
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 76
aukštis [mm] 76
Svoris [kg] 0,465
būtinas kiekis 2
vidinis skersmuo [mm] 14
Išorinis skersmuo [mm] 66
svoris [g] 465
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 67
Svoris [kg] 0,57
būtinas kiekis 2
vidinis skersmuo [mm] 16
Išorinis skersmuo [mm] 52
Išorinis skersmuo [mm] 57
svoris [g] 570
montavimo vieta apatinis
medžiaga plienas, elastomeras
skersmuo [mm] 10,1
ilgis [mm] 47,1
aukštis [mm] 40
pakuotės ilgis [cm] 4,2
pakuotės plotis [cm] 4,2
pakuotės aukštis [cm] 4
montavimo vieta priekis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta vidinis
montavimo vieta kairė ir dešinė
pakuotės tipas krepšys
skersmuo [mm] 16,3
ilgis [mm] 57
aukštis [mm] 67,3
pakuotės ilgis [cm] 13
pakuotės plotis [cm] 8,5
pakuotės aukštis [cm] 6,5
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta išor.
montavimo vieta kairė ir dešinė
pakuotės tipas krepšys
aukštis [mm] 40,8
vidinis skersmuo [mm] 10,2
Išorinis skersmuo [mm] 47,3
montavimo vieta galinis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
OE numeriui 31121141961
OE numeriui 31121141962
OE numeriui 3112133237
OE numeriui 3112133238
OE numeriui 3112139987
OE numeriui 3112139988
ilgis [mm] 52
vidinis skersmuo [mm] 12,2
Išorinis skersmuo [mm] 46
vairavimo mechanizmo tipas Valdymo svirčiai
montavimo tipas Guminis metalinis guolis
ilgis [mm] 212
Svoris [kg] 0,464
sriegio dydis M10X1,5 RHT
kūgio dydis [mm] 10
serijinis
porinis gaminio numeris 210072
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 308
Svoris [kg] 0,927
sriegio dydis M14X1,5 RHT
kūgio dydis [mm] 13
serijinis
porinis gaminio numeris 210082
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 308
Svoris [kg] 0,955
sriegio dydis M14X1,5 RHT
kūgio dydis [mm] 13
serijinis
porinis gaminio numeris 210077
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 94
Svoris [kg] 0,614
serijinis
porinis gaminio numeris 210974
medžiaga plienas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
Papildomas straipsnis / informacija 2 be atramos/vairo trauklės
sriegio matas 1 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC1227
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
sriegio matas 1 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC1226
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
sriegio matas 1 M10x1.5
montavimo vieta kairė
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta priekis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
ilgis [mm] 359
plotis [mm] 86
aukštis [mm] 87
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 Bush 12mm
porinis gaminio numeris TC958
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
ilgis [mm] 359
plotis [mm] 86
aukštis [mm] 87
sriegio matas 1 M14x1.5
sriegio matas 2 M14x1.5
porinis gaminio numeris TC957
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
sriegio matas 1 M10x1.5
sriegio matas 2 M10x1.5
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
kūgio dydis [mm] 10
sriegio matas 1 MM10X1.5R
montavimo vieta galinė ašis, kairė ir dešinė
montavimo vieta viršutinis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Svoris [kg] 0,320
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
medžiaga plieno lakštas
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Svoris [kg] 0,364
vidinis skersmuo [mm] 10
Išorinis skersmuo [mm] 60
sriegio ilgis [mm] 32
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 0,852
porinis gaminio numeris 12582
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 0,852
porinis gaminio numeris 12581
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 0,908
porinis gaminio numeris 21182
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinė priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 0,376
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 1,975
porinis gaminio numeris 22368
montavimo vieta kairysis galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 1,975
porinis gaminio numeris 22367
montavimo vieta dešinysis galinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su fiksuojančiomis veržlėmis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su guoliu (-iais)
Svoris [kg] 1,71
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Svoris [kg] 0,4
vidinis skersmuo [mm] 10
Išorinis skersmuo [mm] 60
sriegio ilgis [mm] 32
Išorinio sriegio matmuo M10 x 1,5
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
Svoris [kg] 0,78
montavimo vieta galinė kairė ašis
montavimo vieta galinė ašis dešinėje
montavimo vieta viršutinis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su papildoma medžiaga
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
porinis gaminio numeris 72-0743
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
porinis gaminio numeris 72-0749
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta priekinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
porinis gaminio numeris 72-0770
montavimo vieta galinis
montavimo vieta kairė
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta galinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
porinis gaminio numeris 72-0768
montavimo vieta galinis
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta galinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
montavimo vieta viršutinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta priekinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
montavimo vieta kairė ir dešinė
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Svoris [kg] 1,000
porinis gaminio numeris L11515
pakuotės ilgis [cm] 50
pakuotės plotis [cm] 13,5
pakuotės aukštis [cm] 11
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
Svoris [kg] 0,500
būtinas kiekis 2
pakuotės ilgis [cm] 32
pakuotės plotis [cm] 8
pakuotės aukštis [cm] 7,5
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
Svoris [kg] 0,600
būtinas kiekis 2
pakuotės ilgis [cm] 32
pakuotės plotis [cm] 7,8
pakuotės aukštis [cm] 8,2
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atrama/vairo traukle
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
porinis gaminio numeris BM-TC-0449
pakuotės ilgis [cm] 48,5
pakuotės plotis [cm] 14
pakuotės aukštis [cm] 11
montavimo vieta galinis
montavimo vieta dešinė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
pakuotės tipas dėžė
porinis gaminio numeris BM-TC-0448
pakuotės ilgis [cm] 48,5
pakuotės plotis [cm] 14
pakuotės aukštis [cm] 11
montavimo vieta galinis
montavimo vieta kairė
montavimo vieta apatinis
montavimo vieta galinė ašis
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
pakuotės tipas dėžė
porinis gaminio numeris 5011519
neto svoris [kg] 0,91
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
porinis gaminio numeris 5011518
neto svoris [kg] 1,04
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
kūgio dydis [mm] 10
tik kartu su Ball joint
stebėti paslaugos informaciją
montavimo vieta priekis
montavimo vieta galinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
strypas / statramstis stūmimo trauklė
kūgio dydis [mm] 10
tik kartu su Ball joint
stebėti paslaugos informaciją
montavimo vieta galinė ašis
medžiaga aliuminis
vairavimo mechanizmo tipas prikabinimo svirtis
strypas / statramstis stūmimo trauklė
porinis gaminio numeris JTC1005
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
porinis gaminio numeris JTC1004
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
kūgio nuolydis 1:6
skersmuo [mm] 76
sriegio dydis M14x1,5
kūgio dydis [mm] 17
vidinis skersmuo [mm] 14,2
porinis gaminio numeris JTC1019
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
kūgio nuolydis 1:6
skersmuo [mm] 76
sriegio dydis M14x1,5
kūgio dydis [mm] 17
vidinis skersmuo [mm] 14,2
porinis gaminio numeris JTC1018
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su atraminiu buferiu
ilgis [mm] 212
sriegio dydis M10x1,5
skersmuo 1 [mm] 59
skersmuo 2 [mm] 35
vairavimo mechanizmo tipas valdymo svirtis
papildomas gaminys / papildoma informacija su priedais