Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

Kompresoriaus montavimo komplektas ELRING 705.300

OE numeriui 55256743
OE numeriui 55266959
OE numeriui 55270995
OE numeriui 55278596
OE numeriui 71796466
OE numeriui 71796469
prekės tarifo numeris 8484900000
išmetimo emisijos norma Euro 6
papildomas gaminys / papildoma informacija su tarpikliais / sandarikliais
Papildomas straipsnis / informacija 2 su varžtais

Kiti kodai:
4041248857816 | 55256743 | 55266959 | 55270995 | 55278596 | 705300 | 71796466 | 71796469 |

Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/23 Penktadienį


© Autodidmena

x Užsakius šiandien iki 16:00:00 siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/23 Penktadienį
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas