Mažmeninė ir didmeninė prekyba

Kainos pateiktos mažmeniniams klientams.

ELRING 151.450

OE numeriui 4111510030
OE numeriui 4111510080
OE numeriui 4111510090
OE numeriui 4111519252
OE numeriui 4111540000
OE numeriui 4111540010
OE numeriui 4111540020
OE numeriui 4111540030
OE numeriui 4111540106
OE numeriui 9061300115
OE numeriui 9061300715
OE numeriui 9061300815
OE numeriui 9061301215
OE numeriui 9061302915
OE numeriui 9061304115
OE numeriui 9061304215
OE numeriui 9061304915
OE numeriui 9061305015
OE numeriui 9061305115
OE numeriui 9061306015
OE numeriui 9061306115
cilindrų skaičius 1
talpos kompresorius [cm3] 352
versija WABCO
prekės tarifo numeris 8484900000

Kiti kodai:
4041248115336 | 0001306815 | 0115094 | 0115114 | 151450 | 4111540002 | A0001306815 |

Jūs nespėjote apsipirkti iki 16:00:00 todėl siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/23 Penktadienį


© Autodidmena

x Jūs nespėjote apsipirkti iki 16:00:00 todėl siuntinį Jums pristatysime:
Kaune - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Kituose Lietuvos miestuose į autobusų stotį - 2026/10/22 Ketvirtadienį
Nurodytu adresu (Kurjeris) - 2026/10/23 Penktadienį
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas